Kontakt
Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r
Przechodząc Recovery Mode, będziesz mógł rozwiązać różne problemy na urządzeniach mobilnych. Naprawdę nie ma znaczenia, czy chcesz odzyskać, usunąć dane, szybko uruchomić urządzenie z Androidem, czy po prostu uzyskać więcej informacji o urządzeniu mobilnym. W tym momencie przejście do trybu odzyskiwania może być bardzo pomocne.
Tutaj porozmawiamy o kilku rzeczach dotyczących przejścia do trybu odzyskiwania na urządzeniu z Androidem, a my sprawdzimy, co może zrobić i jak wejść w tryb odzyskiwania Androida.
Część 1: Rzeczy, które musisz wiedzieć o trybie odzyskiwania systemu AndroidCzęść 2: Rzeczy, które Android Recovery może zrobić dla Twojego urządzenia z AndroidemCzęść 3: Wykonaj kopię zapasową wszystkich danych przed przejściem do trybu odzyskiwaniaCzęść 4: Jak wejść w tryb odzyskiwania na urządzeniu z AndroidemCzęść 5: Wniosek
Ludzie również czytająNajlepszy sposób na rozwiązanie błędu podczas wchodzenia w tryb odzyskiwania
Tryb odzyskiwania to proces, w którym jest powszechnie używany i widoczny na dowolnym urządzeniu Apple. Jednak urządzenia z Androidem również mają ten proces.
Na urządzeniu z Androidem tryb odzyskiwania faktycznie odnosi się do partycji rozruchowej, na której konsola odzyskiwania jest faktycznie zainstalowana. W trybie odzyskiwania systemu Android istnieją narzędzia, za pomocą których można naprawić niektóre instalacje na urządzeniu z Androidem, a także zainstalować aktualizacje w systemie operacyjnym.
Ponieważ nasza technologia rośnie dziś szybciej, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, zaczniesz odczuwać złożoność pod względem funkcji, które możemy wykonywać na naszych urządzeniach mobilnych. Ta złożoność występująca na urządzeniu z Androidem może również powodować pewne problemy.
Tutaj bardzo przydatny może być tryb odzyskiwania systemu Android. Wynika to z następujących przyczyn, które mogą ci pomóc.
Są to rzeczy, które tryb odzyskiwania na Androidzie może dla Ciebie zrobić, a także powód, dla którego musisz wiedzieć, jak wejść i wyjść z trybu odzyskiwania Android.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, tryb odzyskiwania może pomóc w kilku kwestiach. Musisz jednak zachować ostrożność, zanim przejdziesz do trybu odzyskiwania na urządzeniu z Androidem, co oznacza, że zanim przejdziesz dalej, musisz upewnić się, że wykonałeś kopię zapasową wszystkich ważnych danych przechowywanych na urządzeniu z Androidem. Wiesz, na wypadek, gdyby proces ten był wymagany do usunięcia wszystkich danych z urządzenia z Androidem. Jak mówią, nigdy nie będziesz wiedział, co się stanie.
Tworzenie kopii zapasowej wszystkich danych na urządzeniu z Androidem jest w rzeczywistości bardzo proste i łatwe do zrobienia dzięki FoneDog Toolkit - Android Backup and Restore.
Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie
FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida, oczywiście jak sama nazwa wskazuje, może pomóc w utworzeniu kopii zapasowej wszystkich ważnych danych z urządzenia z Androidem na komputer. To narzędzie może również pomóc w tworzeniu kopii zapasowych aplikacji i danych aplikacji. FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida umożliwia także przeglądanie i przywracanie kopii zapasowej na dowolnym urządzeniu z Androidem. Wynika to z faktu, że to narzędzie obsługuje ponad 8000 urządzeń z Androidem. Niesamowite prawda? Oto, co musisz zrobić, aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej danych na urządzeniu z Androidem.
Jak wykonać kopię zapasową danych za pomocą FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida:
Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit
Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać FoneDog Toolkit z naszej oficjalnej strony internetowej, www.fonedog.com. Po pomyślnym pobraniu programu przejdź dalej i zainstaluj go na komputerze.
Krok 2: Uruchom FoneDog Toolkit
Po pomyślnej instalacji FoneDog Toolkit śmiało i uruchom program na swoim komputerze. Tutaj musisz się upewnić, że w tle nie działają żadne inne aplikacje do tworzenia kopii zapasowych. Jeśli tak, musisz zamknąć te inne aplikacje do tworzenia kopii zapasowych i pozostawić działający tylko FoneDog Toolkit.
Krok 3: Podłącz swoje urządzenie z Androidem na PC
Po uruchomieniu zestawu FoneDog Toolkit śmiało podłącz urządzenie Android do komputera za pomocą kabla USB. A następnie, na głównym interfejsie programu, śmiało i wybierz „Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida”Tutaj musisz upewnić się, że na urządzeniu z Androidem jest włączone debugowanie USB. Ma to na celu całkowite przejście programu na urządzenie z Androidem i pobranie wszystkich danych tam przechowywanych
UWAGA: Jeśli Twoje urządzenie z Androidem działa w systemie operacyjnym 4.0 lub nowszym, zobaczysz wyskakujące okienko, które pojawi się na ekranie. Wszystko, co musisz zrobić, to zezwolić na debugowanie USB, dotykając przycisku "OK" przycisk.
Krok 4: Wybierz opcję kopii zapasowej
Po podłączeniu urządzenia z Androidem do komputera, FoneDog Toolkit - Android Backup i przywracanie danych zacznie rozpoznawać twoje urządzenie z Androidem. Gdy program rozpozna twoje urządzenie, przejdź dalej i kliknij "Kopia zapasowa danych urządzenia". FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida sprawdzi następnie wszystkie twoje dane na urządzeniu z Androidem. Jednak nadal możesz selektywnie wybierać wszystkie dane, które chcesz tylko wykonać kopię zapasową.
Krok 5: Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej
Następnie FoneDog Toolkit - Android Backup and Restore Data pokaże wszystkie typy plików, które obsługuje do tworzenia kopii zapasowych. Będziesz mógł zobaczyć na ekranie typy plików, takie jak Kontakty, Wiadomości, Dzienniki połączeń, Galeria, Wideo, Audio i więcej. Z listy wyświetlanej na ekranie wybierz wszystkie typy plików, które chcesz utworzyć kopię zapasową zaznaczając pole wyboru obok każdego typu pliku. Następnie kliknij przycisk "Początek" przycisk.
Krok 6: Skanowanie danych
Po kliknięciu przycisku "Początek" przycisk FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida rozpocznie skanowanie wszystkich danych, które masz w wybranych plikach. Upewnij się, że nie przerywasz procesu i nie odłączasz urządzenia z Androidem od komputera.
Krok 7: Zakończono tworzenie kopii zapasowej
Po zakończeniu skanowania wskazuje również, że proces tworzenia kopii zapasowej wszystkich wybranych plików został zakończony. Dzięki temu będziesz mógł przeglądać zawartość wybranych plików. Możesz także przywrócić kopię zapasową wykonaną na urządzeniu z Androidem po przejściu do trybu odzyskiwania.
BONUS: Przywracanie kopii zapasowej na urządzeniu z Androidem po trybie odzyskiwania
Teraz, ponieważ masz wyraźną kopię zapasową wszystkich danych z urządzenia z Androidem, możesz łatwo przywrócić je na urządzeniu z Androidem po zakończeniu trybu odzyskiwania. Jako bonus, oto jak możesz to zrobić za pomocą FoneDog Toolkit - Android Backup i przywracanie danych.
Krok 1: Uruchom i połącz
Śmiało i uruchom FoneDog Toolkit - Android Backup i przywracanie danych na komputerze. Następnie śmiało podłącz urządzenie Android do komputera za pomocą kabla USB.
Krok 2: Wybierz plik kopii zapasowej do przywrócenia
Gdy tylko FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych systemu Android wykrył urządzenie z Androidem, wybierz najnowszą kopię zapasową. Będziesz mógł to ustalić na podstawie godziny i daty wskazanej na każdym pliku kopii zapasowej.
Krok 3: Wybierz dane do przywrócenia
Po wybraniu pliku kopii zapasowej, który chcesz przywrócić, przejdź dalej i kliknij przycisk "Początek" przycisk. Następnie program rozpocznie skanowanie pliku kopii zapasowej. Po zakończeniu skanowania zobaczysz typy plików po lewej stronie ekranu. Z tej listy wybierz wszystkie pliki, które chcesz przywrócić na urządzeniu z Androidem, a następnie kliknij "Przywracać" przycisk. Potwierdź tę akcję, klikając „OK" Upewnij się, że urządzenie Android nie jest odłączane od komputera podczas przywracania. FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych systemu Android powiadomi Cię o zakończeniu procesu.
Po utworzeniu kopii zapasowej wszystkich danych na urządzeniu z Androidem możesz przejść do trybu odzyskiwania. Możesz przejść do trybu odzyskiwania za pomocą kluczy sprzętowych urządzenia z Androidem. Jest to powód, dla którego jest to ostatnia opcja używana, jeśli masz zamiar rozwiązać niektóre problemy na urządzeniu z Androidem, jednak sposób przejścia do trybu odzyskiwania w rzeczywistości zależy od marki urządzenia z Androidem. Niektóre marki mają taki sam sposób na wejście w tryb odzyskiwania, a niektóre są wprowadzane inaczej niż inne. Z tego powodu oto kroki, w jaki sposób możesz przejść do trybu odzyskiwania w zależności od urządzenia z Androidem.
Jeśli używasz telefonów takich jak Google Pixel 2, Pixel XL lub Nexus P6, oto jak możesz wprowadzić go w tryb odzyskiwania
Przełączenie urządzenia z Androidem w tryb odzyskiwania jest bardzo łatwe i może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów z urządzeniem z Androidem. Musisz jednak upewnić się, że zawsze wykonujesz kopię zapasową danych na urządzeniu z Androidem, aby nie stracić żadnych ważnych danych. A najlepszym sposobem na utworzenie kopii zapasowej urządzenia z Androidem jest użycie FoneDog Toolkit - Android Backup and Restore.
Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie
Zostaw komentarz
Komentarz
Android Data Backup & Restore
Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida
Darmowe pobieranie Darmowe pobieranieGorące artykuły
/
CIEKAWYDULL
/
PROSTYTRUDNY
Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:
Doskonały
Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 78 oceny)